بخش آموزش گروه ماگما انرژی به عنوان اولین و بزرگترین برگزار کننده دوره های آموزشی بخش بالادستی صنایع نفت و گاز ایزان، از سال 1382 بعنوان یک بخش مستقل و با هدف ارائه خدمات آموزشی فنی و نرم افزاری در صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز فعالیت خود را آغاز نموده است و تا کنون خدمات آموزشی متنوعی به شرکت های تابعه شرکت ملی نفت ایران از جمله شرکت مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری، مهندسی و توسعه نفت، نفت وگاز پارس، حفاری شمال، پتروپارس، توسعه نفت و گاز بین الملل کیش، پتروایران، نفت و گاز آغاجاری و عملیات اکتشاف نفت ارائه نموده است. همچنین این شرکت همکاری گسترده با اغلب دانشگاههای بزرگ کشور داشته و تاکنون دوره های گوناگون صنعتی برای دانشگاههای صنعتی شریف، تهران، پلی تکنیک، آزاد واحد علوم وتحقیقات ، آزاد واحد فیروز آباد ، صنعتی سهند تبریز و باهنر کرمان برگزار نموده است

این گروه آموزشی از سال 1382 الی 1394 موفق به برگزاری 153 دوره آموزشی تخصصی شده است. ضمنا بخش آموزش گروه ماگما انرژی دارای قرارداد همکاری با انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران جهت انجام پروژه های آموزشی می باشد و در خصوص امر آموزش و انتقال فن آوری، این شرکت دارای قرارداد همکاری با شرکت کانادایی CPTI Canadian Petroleum Training Institute) بوده که یکی از بزرگترین مراکز تخصصی ارائه خدمات آموزشی صنایع نفت در جهان می باشد و دارای تجارب گسترده آموزشی بین المللی است.

 کلیه دوره های آموزشی در دو دپاتمان تحت الارضی و سطح الارضی صورت می گیرد . فهرست و هزینه شرکت در این دوره بهمراه خصوصیات کلی دوره ها در ادامه ملاحظه می گردد.

 

 

دور ههای اختصاصی

 

مدیران و کارشناسان شرکتهای دولتی و خصوصی که مایل به برگزاری اختصاصی دوره ها برای کارشناسان خود می باشند،می توانند دوره های آموزشی مورد نظر را در این بخش درخواست نمایند. ضمنا امکان برگزاری های دوره های آموزشی خاص، که در فهرست دوره های عمومی قرار ندارند میسر می باشد. با توجه به اهمیت ویژه برگزاری دوره های خصوصی برای شرکت ها، از متقاضیان درخواست می گردد جهت هماهنگی و اخذ مشاوره مستقیما با مدیریت بخش آموزش شرکت ماگما انرژی تماس حاصل نمایند.

 

 

دوره های عمومی آماده برگزاری

 

تاریخ برگزاریاین دسته از دوره های آموزشی معین شده است .پیش ثبت نام در این دوره ها بدون هزینه می باشد و تنها پس از قطعی شدن دوره از متقاضیان هزینه دریافت میگردد.

 

 گروه آموزشی کد دوره نام دوره تاریخ برگزاری

مدت برگزاری

(ساعت)

هزینه

(تومان

*تخفیف ویژه

(%)
توضیحات هزینه با تخفیف ویژه

(تومان)
ثبت نام
                   
مهندسی حفاری DLG-17 کنترل فوران چاه

Pre-IWCF
بهمن ماه 1394 24 910000 ۳۵ مدرس دوره مهندس حریقی می باشند 590000   کلیک کنید
                   ;کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تخفیف ویژه : 35 درصد تنها شامل متقاضیان آزاد (اشخاصی که هزینه را شخصا پرداخت می نمایند) می گردد

 

 

سایر شرایط تخفیف :

 

 تخفیف ثبت نام گروهی 3 الی 4 نفر : 5 درصد نسبت به هزینه تخفیف ویژه

 تخفیف ثبت نام گروهی 5 نفر و بیشتر : 10 درصد نسبت به هزینه تخفیف ویژه

 تخفیف کارآموزان پیشین ماگما انرژی : 5 درصد نسبت به هزینه تخفیف ویژه

تخفیف خریداران پکیج iPETRO : ا 5 درصد نسبت به هزینه تخفی

 

 

دورهای عمومی

 

 

گروه مهندسی و عملیات حفاری

 

 

نام دوره کد دوره

مدت برگزاری

(ساعت)

*تخفیف ویژه

(%)
هزینه با تخفیف ویژه

(تومان)

هزینه

(تومان

توضیحات ثبت نام
مهندسی حفاری DLG-17 24 ۳۵ 590000 910000 مدرس دوره مهندس حریقی می باشند   کلیک کنید
مهندسی حفاری DLG-17 24 ۳۵ 590000 910000 مدرس دوره مهندس حریقی می باشند   کلیک کنید